Μοτόρια - Ποδηλατα στα Βανάκια μας

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Psyncro
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Τετ 05 Απρ 2017 10:07 am
Τοποθεσία: SKG

Μοτόρια - Ποδηλατα στα Βανάκια μας

Δημοσίευση από Psyncro »

Εδώ μπορούμε να ανεβάζουμε ιδέες και λύσεις για μοτόρια - ποδήλατα στα Βανάκια μας.

Με αφορμή λοιπόν το θέμα του στήσε ξέστησε για να πεταχτείς από εκεί που έχεις αράξει - αραδιάσει τα συμπράγκαλα σου ,για να πας να πάρεις ΜΠΥΡΕΣ ΚΑΙ ΤΣΙΓΑΡΑ Κ.Α,ξεκίνησα να ανακατασκευαζω ένα original WESTCHALYA(HONDA CHALLY 89) ώστε να είναι ο πιστός κουβαλητής του βαν μου .

Το πήρα πριν 15 χρόνια 30 ευρώ...ω ναι από έναν παπούλη που ήθελε να το ξεφορτωθεί για να μην το βγάζει και το βάζει κάθε μέρα στο μαγαζί του...τυχαία λοιπόν περνούσα από κει..του λέω το πουλάτε? να το πουλάω μου λέει....πάρτο και φύγε φίλε κάλο με κάνεις και έλα αύριο να πάμε να κάνουμε τα χαρτιά...έτσι και έγινε και τον έδωσα και 30 ευρώ..ότι είχα πάνω μου δλδ....μετά από τόσα χρόνια ,βγαίνει ανανεωμένο να γίνει χαμάλης!!!
If you like to travel with your self,you're never alone..!
Don't be scared to walk alone,don't be scared to like it...!

1990 T3 1.6TD (JX) Westfalia Camper Hard-top
Άβαταρ μέλους
Psyncro
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Τετ 05 Απρ 2017 10:07 am
Τοποθεσία: SKG

Re: Μοτόρια - Ποδηλατα στα Βανάκια μας

Δημοσίευση από Psyncro »

Ααμμοβολή με ψιλή πίεση σχεδόν όλο, εποξικό αστάρωμα...ολική βαφή! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Psyncro την Τρί 16 Ιαν 2018 3:50 pm, έχει επεξεργασθεί 4 φορές συνολικά.
If you like to travel with your self,you're never alone..!
Don't be scared to walk alone,don't be scared to like it...!

1990 T3 1.6TD (JX) Westfalia Camper Hard-top
Άβαταρ μέλους
Psyncro
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Τετ 05 Απρ 2017 10:07 am
Τοποθεσία: SKG

Re: Μοτόρια - Ποδηλατα στα Βανάκια μας

Δημοσίευση από Psyncro »

Τελικό στάδιο βαφής όσο κοντά στο Βαν γινόταν ...έρχονται και άλλες..αν δεν πάμε σήμερα στην ΓΙΑΦΚΑ των βορείων,μπορεί και να τελειώσουμε..
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
If you like to travel with your self,you're never alone..!
Don't be scared to walk alone,don't be scared to like it...!

1990 T3 1.6TD (JX) Westfalia Camper Hard-top
Απάντηση

Επιστροφή στο “CAMPERS & CAMPING”